Matchprogram & Sammandrag

Matchdatum

Runner Up Leage
Match 1 - 7/9
       
Smycke - Kortedala 3  8 - 2  27- 7
       
Knö Daj In - Bengans Boys  6 - 4  22 - 19
       
Wunderbaums - Peace Pipes  4 - 6  17 - 20
       
       
Match 2 - 14/9
       
Bengans Boys - Peace Pipes  4 - 6 18 - 24 
       
Kortedala 3 - Wunderbaums  4 - 6 15 - 23 
       
Knö Daj In - Smycke  3 - 7 18 - 25 
       
       
Match 3 & 4  =  Sammandrag - Lör 24/9
Kållered  
       
Peace Pipes - Kortedala 3    
       
Smycke - Bengans Boys    
       
Wunderbaums - Knö Daj In    
       
       
       
       
Knö Daj In - Peace Pipes    
       
Bengans Boys - Kortedala 3    
       
Smycke - Wunderbaums    
       
       
Match 5 - 28/9
       
       
Peace Pipes - Smycke    
       
Kortedala 3 - Knö Daj In    
       
Bengans Boys - Wunderbaums    
       
       
Match 6 - 12/10
       
Wunderbaums - Bengans Boys    
       
Knö Daj In - Kortedala 3    
       
Smycke - Peace Pipes    
       
Match 7 - 26/10
       
Peace Pipes - Knö Daj In     
       
Kortedala 3 - Bengans Boys    
       
Wunderbaums - Smycke    
       
Match 8 - 9/11
       
Kortedala 3 - Peace Pipes    
       
Bengans Boys - Smycke    
       
Knö Daj In - Wunderbaums    
       
Match 9 - 23/11
       
Peace Pipes - Bengans Boys     
       
Wunderbaums - Kortedala 3    
       
Smycke - Knö Daj In    
       
       
Match 10 & 11   =   Sammandrag - Lör 10/12
Kortedala  
       
Kortedala 3 - Smycke    
       
Bengans Boys - Knö Daj In    
       
Peace Pipes - Wunderbaums    
       
       
       
Peace Pipes - Smycke    
       
Kortedala 3 - Knö Daj In    
       
Bengans Boys - Wunderbaums    
       
       
       
       
       
       
       
       
       
God Jul & Gott Nytt År
       
       
       
       
Match 12 & 13   =   Sammandrag - Lör 7/1
Dartmoor  
       
Knö Daj In - Peace Pipes    
       
Bengans Boys - Kortedala 3    
       
Smycke - Wundebaums    
       
       
Peace Pipes - Kortedala 3    
       
Smycke - Bengans Boys    
       
Wunderbaums - Knö Daj In    
       
       
       
Match 14 - 18/1
       
Bengans Boys - Peace Pipes    
       
Kortedala 3 - Wunderbaums    
       
Knö Daj In - Smycke    
       
Match 15 - 1/2
       
Smycke - Kortedala 3    
       
Knö Daj In - Bengans Boys    
       
Wundebaums - Peace Pipes    
       
Match 16 - 15/2
       
Peace Pipes - Bengans Boys    
       
Wunderbaums - Kortedala 3    
       
Smycke - Knö Daj In    
       
Match 17 - 1/3
       
Kortedala 3 - Peace Pipes    
       
Bengans Boys - Smycke    
       
Knö Daj In - Wunderbaums    
       
Match 18 - 15/3
       
Peace Pipes - Knö Daj In    
       
Kortedala 3 - Bengans Boys    
       
Wunderbaums - Smycke    
       
       
Match 19 & 20   =   Sammandrag - Lör 1/4
Kortedala  
       
Smycke - Peace Pipes    
       
Knö Daj In - Kortedala 3    
       
Wunderbaums - Bengans Boys    
       
       
Kortedala 3 - Smycke    
       
Bengans Boys - Knö Daj In    
       
Peace Pipes - Wunderbaums    
       
       
       
       
  1:an går direkt upp till Diamond  
  2:an kvalar mot 7:an i Diamond  
  Kvalmatch:  Lörd 22 April  
       
       

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...
Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

13.04 | 21:11

Hej
!! Vi e 4 st två kvinnor två male...som skulle vilja bli medlemmar! Vi bor ihjärtum . Kan vi bli medlemmar??

...
01.11 | 20:29

Tjenare Hasse ligger även pubserien nere just nu med tanke på restriktionerna från VDF och folkhälsomyndigheten o isåfall hur länge ??

...
25.08 | 16:33

Går det att spontankasta ikväll?

...
09.09 | 16:59
Pubserien har mottagit 23
Du gillar den här sidan
Hej!
Prova att göra en egen webbsida precis som jag.
Det är enkelt och du kan prova helt gratis.
ANNONS