Jäger Masters

Jägermasters 2019

Tisdagen 30 April

 

A-Cup                                 

1:a  Tony                                  

2:a  Szymon                       

 

3-4                                     

P J                          

K Z                             

 

5-8                                      

Lillen                                

Sören                         

Sundbaum                                   

Hasse M                   

 

9-15                                 

Stanko                            

Hasse O

Hokkanen

Blom

Panda

J-son

Robin A                 

 

 

 

Jägermasters 2018

Måndagen 30 April

 

A-Cup                                 

1:a  Tony                                  

2:a  Hasse M                         

 

3-4                                     

Matte                            

Hokkanen                             

 

5-8                                      

Szymon                                  

P J                             

Leo                                      

Robin A                      

 

9-12                                   

Magnus M                            

Hasse O

Marita

Panda                     

 

 

 

Jägermaster 2017

Söndagen 30 April

 

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Matte                                 1:a  Lasse "Puh"

2:a  Hasse M                          2:a  Hasse O

 

3-4                                      3-4

Joakim H                              Leo

Tony                                       Pinnen

5-8                                      5-9

Inge                                     J-Son

Magnus N                             Lasse (26+)

Lillen                                      Kent

Sundbaum                            Brandberg  

9-18                                    Kenneth

Janne H                            

Scotting

Claes Axmen

Christer W                     

Tryckarn

Thomas Holmqvist

Pasi

Hokkanen

Claes Utberg

Marko

Jäger Masters 2016

Lördagen 30 April

 

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Tony E                              1:a  Christer

2:a  Matte                             2:a  Janne J

 

3-4                                      3-4

Sundbaum                            Klintan

Tryckarn                                 Stefan

5-8                                      5-7

Inge                                     Kärrengård

Thomas N                             Willy

Lillen                                      Per

Agge                               

9-14                                    

K Z                             

Ragnar

Hasse O 

Lars                     

Hasse M

Daniel R

Skriv en kommentar: (Klicka här)

123minsida.se
Bokstäver kvar: 160
OK Skickar...
Se alla kommentarer

| Svar

Senaste kommentarer

01.11 | 20:29

Tjenare Hasse ligger även pubserien nere just nu med tanke på restriktionerna från VDF och folkhälsomyndigheten o isåfall hur länge ??

...
25.08 | 16:33

Går det att spontankasta ikväll?

...
10.10 | 11:40
Pubserien har mottagit 17
25.08 | 17:18
Tabell har mottagit 18
Du gillar den här sidan
Hej!
Prova att göra en egen webbsida precis som jag.
Det är enkelt och du kan prova helt gratis.
ANNONS