Kålle & Ada Mixen

Kålle & Ada Mixen 2020

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Janne H / Anna H          1:a  Thomas B / Birgitta

2:a  Daniel / Emelie              2:a  Ågge / Kim

 

3-4                                      3-4

Sundbaum / Marita               Nestling / Hanna C

Lillen / Maria                          Claes S / Emmelie K

5-8                                      5-8

Robin / Jennie                      Kent / Ulrika                

Magnus / Petra                     Panda / Linda

Jimmie / Camilla                  Mitch / Nilla

K Z / Britt                            Andreas / Rosa                

9-14                                    9:a

J -son / Anna-K                    Blom / Anfi

Thomas / Anna H

Martin / Eva J

Vanja / Hanna

Nalle / Eva N

Sören / Melinda

 

 

 

 

 

 

                                    

                                

 

 

                   

Kålle & Ada Mixen 2019

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Lasse Puh / Sussi           1:a  Anders / Sanna

2:a  Janne H/Anna H            2:a  Drago / Nena

 

3-4                                      3-4

Kent / Lea                           Matte / Anna-Karin

Magnus / Kim                          Thomas N / Helena

5-10                                     5-10

Lillen / Maria                      Hasse O/Nilla                

Nalle / Eva N                       Peter B / Marita  

Tony E / Monica                   Henrik / Emelie

Peter $ / Kia                        K Z / Britt

Hasse M / Petra                   Ekan / Angelica

Kent / Ulrika                       Martin / Eva J

 

 

 

 

 

 

                                    

                                

 

 

                   

Kålle & Ada Mixen 2018

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Matte/Emelie K             1:a  Stefan Å/Kim

2:a  Janne H/Anna H            2:a  Torell/Hanna

 

3-4                                      3-4

Daniel E/Emelie S                 Thomas H/Anna H

Peter $/Marita                        Edi/Åsa

5-8                                      5-8

Puh/Sussi                             Jonas/Ann Sofie                

Lillen/Monica N                    Tony E/Susanne E  

Thomas N/Minna                   J-son/Petra

Scotting/Monkan                   

9-14      

Hasse O/Pernilla O

Leo/Kia

Daniel N/Eva J

T Hokkanen/Ann-Lineé

Tryckis/Eva N

Kent/Ulrika

 

 

 

 

 

 

                                    

                                

 

 

                   

Kålle & Ada Mixen 2017

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Matte/Tess                     1:a  Sjöland/Anna

2:a  Daniel N/Eva J              2:a  Hasse/Nilla

 

3-4                                      3-4

Scotting/Monkan                  Anders/Kia

Edi/Åsa                                  Johan/Marita

5-8                                      5-8

Peter $/Billan                      Hans/Annelie                

Freddie/Emelie                    Kärrengård/Anna Aho  

K Z/Britt                              Lucas/Lisa

Tony/Hanna                         Tim/Birgitta

9-14      

Christer/Desi

Lillen/Maria

Nalle/Eva N

T Hokkanen/Ann-Lineé

Thomas H/Anna H

Magnus/Petra

 

 

 

 

 

 

                                    

                                

 

 

                   

Kålle & Ada Mixen 2016

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Sundbaum/Carro            1:a  Matti/Sirpa

2:a  Lillen/Maria                    2:a  Carley/Berit

 

3-4                                      3-4

Scotting/Monkan                   Hasse/Pernilla

K Z/Britt                                 Lars/Mia

5-8                                      5-8

Christer/Birgitta                   Conny/Emelie                 

Hasse M/Eva J                      Stefan/Martina  

Thomas/Anna                       Willy/Eva N

Kärrengård/Sanna                 Stefan Å/Kim                                          

                                

 

 

                   

Kålle & Ada Mixen 2015

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Tony/Hanna                    1:a  Nalle/Sanne

2:a  Claes/Carro                    2:a  Martina/Stefan

3-4                                      3-5

Sirpa/Inge                            Hasse/Pernilla

Mats/Linda                             Jan T/Valencia

5-10                                    Johan/Marita

Maria/Lillen                                

Thomas/Anna                         

Petra/Magnus                       

Jeanette/Peter                                                           

Julle/Eva                                    

Petri/Monica

 

 

                   

Kålle & Ada Mixen 2014

1:a Thomas H/Anna H

2:a Scotting/Monkan

 3-4:a

Lars/Mia

Stanko/Eva

5-9:a

Hasse/Pernilla

Per/Malin

Magnus/Petra

Johan/Marita

Thomas A/Ann-Linné

Senaste kommentarer

25.08 | 16:33

Går det att spontankasta ikväll?

...
25.08 | 17:18
Tabell har mottagit 18
24.08 | 13:05
Pubserien har mottagit 16
19.07 | 12:09
Fotoalbum har mottagit 1
Hej!
Prova att göra en egen webbsida precis som jag.
Det är enkelt och du kan prova helt gratis.
ANNONS