Spontan & Externa

Kålle & Ada Mixen 2018

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Matte/Emelie K             1:a  Stefan Å/Kim

2:a  Janne H/Anna H            2:a  Torell/Hanna

 

3-4                                      3-4

Daniel E/Emelie S                 Thomas H/Anna H

Peter $/Marita                        Edi/Åsa

5-8                                      5-8

Puh/Sussi                             Jonas/Ann Sofie                

Lillen/Monica N                    Tony E/Susanne E  

Thomas N/Minna                   J-son/Petra

Scotting/Monkan                   

9-14      

Hasse O/Pernilla O

Leo/Kia

Daniel N/Eva J

T Hokkanen/Ann-Lineé

Tryckis/Eva N

Kent/Ulrika

 

 

 

 

 

 

                                    

                                

 

 

                   

Kålle & Ada Mixen 2017

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Matte/Tess                     1:a  Sjöland/Anna

2:a  Daniel N/Eva J              2:a  Hasse/Nilla

 

3-4                                      3-4

Scotting/Monkan                  Anders/Kia

Edi/Åsa                                  Johan/Marita

5-8                                      5-8

Peter $/Billan                      Hans/Annelie                

Freddie/Emelie                    Kärrengård/Anna Aho  

K Z/Britt                              Lucas/Lisa

Tony/Hanna                         Tim/Birgitta

9-14      

Christer/Desi

Lillen/Maria

Nalle/Eva N

T Hokkanen/Ann-Lineé

Thomas H/Anna H

Magnus/Petra

 

 

 

 

 

 

                                    

                                

 

 

                   

Kålle & Ada Mixen 2016

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Sundbaum/Carro            1:a  Matti/Sirpa

2:a  Lillen/Maria                    2:a  Carley/Berit

 

3-4                                      3-4

Scotting/Monkan                   Hasse/Pernilla

K Z/Britt                                 Lars/Mia

5-8                                      5-8

Christer/Birgitta                   Conny/Emelie                 

Hasse M/Eva J                      Stefan/Martina  

Thomas/Anna                       Willy/Eva N

Kärrengård/Sanna                 Stefan Å/Kim                                          

                                

 

 

                   

Flaggcupen 2015

1:a   Mitch  (15 & 18 p)

2:a   Robin

 

3-4

Hasse

Marita 

 

5-12

Eva

Janne

Robban

Marcus

Pernilla 

Stefan

Malin

Tompa

Valborgscupen 2015

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Tony E                              1:a  Maria

2:a  Hasse M                          2:a  Petri

3-4                                      3-4

Joachim S                             Hasse O

Janne J                                   Emelie

5-8                                      5-9

Inge    (13 Pil)                         Marita

Marcus                                  Stanko

Lillen   (14 Pil)                        Martina

Tryckarn                               Stefan

9-12                                     Ann-Lineé

Rappe                             

Jan T

Eva J    (127 Utg) 

Conny                     

Kålle & Ada Mixen 2015

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Tony/Hanna                    1:a  Nalle/Sanne

2:a  Claes/Carro                    2:a  Martina/Stefan

3-4                                      3-5

Sirpa/Inge                            Hasse/Pernilla

Mats/Linda                             Jan T/Valencia

5-10                                    Johan/Marita

Maria/Lillen                                

Thomas/Anna                         

Petra/Magnus                       

Jeanette/Peter                                                           

Julle/Eva                                    

Petri/Monica

 

 

                   

Förspelet 2014

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Joachim                          1:a  Freddy

2:a  Thomas H                      2:a  Monkan

3-4                                      3-4

Robin                                   Tomaz

Hasse                                      Berth

5-8                                       5-10

Petri                                     Emelie

Janne J                                 Marcus

Eva                                        Mia

Scotting                                Stanko

9-12                                     Pernilla

Julle                                     Johan

Patrik

Conny     

Marita

                   

Valborgscup 2014

A-Cup                                  B-Cup

1:a  Tony E    (14 pil)               1:a  Conny

2:a  Jyrki                              2:a  Marcus

3-4                                      3-4

Tobbe                                   Hasse

Mitch                                       Petri

5-8                                      5-10

Thomas H                              Per

Janne J                                 Stanko

Robin                                    Eva J

Nicklas                                  Willy

9-12                                     Pernilla

Christer                                Lars

Anna H

Jack    (140 utg)     

Emmelie                      

Kålle & Ada Mixen 2014

1:a Thomas H/Anna H

2:a Scotting/Monkan

 3-4:a

Lars/Mia

Stanko/Eva

5-9:a

Hasse/Pernilla

Per/Malin

Magnus/Petra

Johan/Marita

Thomas A/Ann-Linné

Hangover Cup 2013

Falcon Cup (6 set)

1:a Julle

2:a Mitch

 

3-4:a

Hasse

Per

5-10:a

Magnus

Thomas A

Stanko

Pernilla

Ann-Linné

Petra

Senaste kommentarer

24.12 | 11:12

God jul önskar Tryckarn till alla Kållereds spelaredan.

...
09.09 | 12:06

Grymt kul kasta lite pil i går. Tack ska ni ha.

...
22.06 | 10:36

Jag gillar den här sidan
S-O

...
31.08 | 21:31

Snygg sida ni fixat:)

...
Hej!
Prova att göra en egen webbsida precis som jag.
Det är enkelt och du kan prova helt gratis.
ANNONS